A csodálatos Hordó Étterem Bük keres FELSZOLGÁLÓ KOLLÉGÁKAT!

Van, aki szerint „válság jön”, és vannak, akik építkeznek. Mi az utóbbiak vagyunk.

Kétségekre válaszokat nyújtunk.

Csatlakozz!

Fő feladatok

  • Szállodai-, A la carte-, rendezvény- és menüfelszolgálással kapcsolatos feladatok teljeskörű ellátása.
  • Vendégek érkeztetése, kedves kiszolgálása – vendéglátás…
  • A recepció munkájának támogatása.
Z

Elvárások

  • Szakképzettség, minimum 1-3 év tapasztalat.
  • Kreatív, pozitív, tennivágyó beállítottság.
  • Csapatszellem, együttműködési készség.
  • Vendéglátós szemlélet, közvetlen, személyes, barátságos mégis teljes mértékben tisztelettudó és udvarias személyiség.
  • Büki, vagy Bük környéki lakhely.
  • Angol és/vagy német nyelvtudás.
  • Jelentkezés bérigény megjelölésével!

Amit kínálunk

  • Teljesen új, minden igényt kielégítő munkakörnyezet.
  • Vállalható, kiszámítható munkarend.
  • Főállás, korrekt és pontos fizetési konstrukcó.
  • Hosszútávú szemlélet.
  • Családias légkör – mégis multiháttér: cégcsoportunk építőipari anyacége és több testvérszállodánk, testvéréttermünk adja magabiztosságunkat és alapjainkat a fejlődésre.

Jelentkezés, érdeklődés az állásra

Kérjük töltse ki az alábbi ürlapot! Jelentkezés bérigény megjelölésével!

"(Kötelező mező)" a kötelező mezőket jelöli

Max. file size: 20 MB.
Adatvédelmi nyilatkozat(Kötelező mező)
Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.