A Fő téri Komló Étterem számára
keresünk FELSZOLGÁLÓ KOLLÉGÁKAT!

Van, aki szerint „válság jön”, és vannak, akik építkeznek. Mi az utóbbiak vagyunk.
Kétségekre válaszokat nyújtunk.
Csatlakozz!

Fő feladatok

Ha Szombathely főterén szeretnél vendéglátózni, akkor szerintünk tudod, mi a feladat… 🙂

Nagyon szeretnénk olyan vérbeli vendéglátósokat toborozni, akik szeretettel és szenvedéllyel végzik a munkájukat, akik számára a Vendéglátás nagy betűs szó.

Z

Elvárások

Tapasztalat és/vagy szakképzettség.
Önálló és tisztességes munkavégzés, mobilitás.
Idegen nyelv ismerete előny.
Jelentkezés alább, fényképes önéletrajzot várunk.

Amit kínálunk

Főállás, rangos és elegáns munkakörnyezet.

KORREKT BÉR, Remek csapat!
Vas megyei munkahely (Szombathely, Fő tér 16.)
Betanítás.

Hamisítatlan főtéri munkahangulat! 🙂

Jelentkezés telefonon: Gájer János: +36 20 400 4999

Jelentkezés, érdeklődés az állásra

Az alábbi űrlap segítségével, vagy telefonon:

Gájer János: 06 20 400 4999

"(Kötelező mező)" a kötelező mezőket jelöli

Max. file size: 20 MB.
Adatvédelmi nyilatkozat(Kötelező mező)
Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.