Szálloda egységeink bővülő csapatába
keresünk RECEPCIÓS KOLLÉGÁKAT!

Van, aki szerint “válság jön”, és vannak, akik építkeznek. Mi az utóbbiak vagyunk.
Kétségekre válaszokat nyújtunk.
Csatlakozz!

Fő feladatok

– szállodánk, szállodáink vendégeinek érkeztetése, tájékoztatása, távoztatása

– adminisztratív és értékesítési feladatok

– Online turisztikai portálok felhasználói kezelése

– árajánlatkérések megválaszolása

– vendég-kapcsolattartás

– együttműködés a karbantartókkal és housekeeperekkel

– kapcsolattartás a cég vezetőivel

– házigazda szerepkör

Z

Elvárások

– hasonló területen szerzett tapasztalat (vendég- vagy vásárlói kapcsolattartás/értékesítés)

– kimagasló szorgalom, precizitás, akarat

– problémamegoldó képesség

– jó kommunikációs képesség

– alapszintű számítsátechnikai ismeretek

– egy idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

8 órás bejelentés, covid-biztos, 12 hónapos szerződés, ami meghosszabbítható!
Nettó 300-400.000 Ft fizetés
Szigetszentmártoni munkavégzés.
Igény szerint szállás!
Előrelépési lehetőség egy 200 főt alkalmazó cégcsoporton belül.

Jelentkezés, érdeklődés az állásra

Kérjük töltse ki az alábbi ürlapot!
  • Max. file size: 128 MB.
  • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.