A Jola Holding bővülő csapatába
keresünk RENDEZVÉNYSZERVEZŐ KOLLÉGÁKAT!

Van, aki szerint “válság jön”, és vannak, akik építkeznek. Mi az utóbbiak vagyunk.
Kétségekre válaszokat nyújtunk.
Csatlakozz!

Fő feladatok

Rendezvényszervező felel a Hotelben tartott rendezvények, találkozók és konferenciák megszervezéséért: kiemelten esküvők és céges összejövetelek zökkenőmentes lebonyolításáért.

Feladata a külső és belső partnerekkel és a megrendelővel való kapcsolattartás.

Részletesebben:
Belső és külső partnerek eseményeinek megszervezése
A rendezvény részleteinek megszervezése (Ellátás, időpont, igények…stb.)
Találkozók szervezése, Napirendek létrehozása
Kihívások és problémák gyors kezelése, Proaktív hozzáállás
A Hotel tulajdonosaival való rendszeres kapcsolattartás
Kooperáció a Marketing osztállyal, az események promóciójával kapcsolatban
Új rendezvényekre való igény és lehetőségek felkutatása

Z

Elvárások

Mobilitás

Kapcsolatrendszer

Teljeskörű szakmai ismeretek

Kiváló problémamegoldó képesség

Stressztűrő képesség

Minimum 3 év szakirányú tapasztalat

Előny: egy idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

Fő vagy mellékállás – megbeszélés szerint,

Kiemelkedő fizetési konstrukció.

Közös szándék esetén egyéb hoteleinkben való rendezvényszervezés.

Előrelépési lehetőségek.

Szigetszentmártoni munkahely.

Jelentkezés, érdeklődés az állásra

Kérjük töltse ki az alábbi ürlapot!
  • Max. file size: 128 MB.
  • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.