Vendéglátóipari egységeink kiszolgálására
keresünk SZAKÁCS KOLLÉGÁKAT!

Van, aki szerint “válság jön”, és vannak, akik építkeznek. Mi az utóbbiak vagyunk.

Kétségekre válaszokat nyújtunk.

Csatlakozz!

Fő feladatok

A la carte, rendezvény és menükonyha aktív, minőségi szolgálata.
Igényes, színvonalas szakmai munka.

Z

Elvárások

Tapasztalat és/vagy szakképzettség, a nemzetközi és magyar konyha, gasztronómiai trendek ismerete.

Önálló és tisztességes munkavégzés, jogosítvány, mobilitás.

Te vagy az emberünk, ha:
– tudsz és akarsz fejlődni
– igényes vagy és ezt képviseled a munkádban is
– nyitott vagy az újra, jó akarsz, elkötelezett vagy a vendéglátás iránt
Várunk!

Amit kínálunk

Amit nyújtunk:
– kiszámítható, stabil munkakör és beosztás
– netto 1700 Ft-os órabér
– a város rangos étterme, minden igényt kielégítő felszereltséggel
– igényes szakmai háttér és akarat

Jelentkezés, érdeklődés az állásra

Kérjük töltse ki az alábbi ürlapot!
  • Max. file size: 128 MB.
  • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.