A Pinka Smoke Étterem Felsőcsatár keres SZAKÁCS KOLLÉGÁT!

Van, aki szerint „válság jön”, és vannak, akik építkeznek. Mi az utóbbiak vagyunk.

Kétségekre válaszokat nyújtunk.

Csatlakozz!

Fő feladatok

Szakács kollégánk feladata:

Általános a la carte feladatok ellátása, elsősorban street food, Burger és szendvics pályán

Nagyon igényes, eredeti és minőségi ételek elkészítése a séf keze alatt.

Megadott szakmai elvek betartása.

Z

Elvárások

Tapasztalat és/vagy szakképzettség, a nemzetközi és magyar konyha, gasztronómiai trendek ismerete.

Önálló és tisztességes munkavégzés, mobilitás.

Amit kínálunk

Főállás, 8 órás bejelentés!

Stabil munkakörnyezet, folyamatos, kiszámítható munkahely, korrekt fizetési rendszer és mindig pontos fizetés.

Szabadság, kisebb nagyobb csapatépítő kirándulások.

Vas-megyei munkavégzés.

Kiváló csapat, fejlődési lehetőség.

Jelentkezés, érdeklődés az állásra

Kállai Csaba: +36 301712500

"(Kötelező mező)" a kötelező mezőket jelöli

Max. file size: 20 MB.
Adatvédelmi nyilatkozat(Kötelező mező)
Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.