Vendéglátóipari egységeink kiszolgálására
keresünk ÜGYINTÉZŐ KOLLÉGÁT!

Van, aki szerint “válság jön”, és vannak, akik építkeznek. Mi az utóbbiak vagyunk.
Kétségekre válaszokat nyújtunk.
Csatlakozz!

Fő feladatok

Szállodánk és éttermünk körül adódó karbantartások, átalakítások, ügyintézések koordinálása, munkaszervezések.

Az ügyvezető munkájának támogatása.

Házigazda szerepkör – egy átalakításon áteső szálloda és étterem kialakításában való részvétel.

Néha “R1”, néha kreatív és önálló munka…

Z

Elvárások

Kiváló problémamegoldó készség

Kreativitás

Jogosítvány, saját gépjármű, mobilitás

Amit kínálunk

8 órás bejelentés, covid-biztos, 12 hónapos szerződés, ami meghosszabbítható!
Nettó 300-400.000 Ft fizetés
Szigetszentmártoni munkavégzés.
Igény szerint szállás!
Előrelépési lehetőség egy 200 főt alkalmazó cégcsoporton belül.

Jelentkezés, érdeklődés az állásra

Kérjük töltse ki az alábbi ürlapot!
  • Max. file size: 128 MB.
  • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.