Budapest kiemelt idegenforgalmi régiójába, a Bazilika szomszédságába keresünk KOKTÉLOS munkakörbe egy pörgős, jól felkészült kollégát, kiemelt kereseti lehetőséggel!

Van, aki szerint „válság jön”, és vannak, akik építkeznek. Mi az utóbbiak vagyunk.

Kétségekre válaszokat nyújtunk.
Csatlakozz!

Fő feladatok

• Kevert italok, kávék készítése a JOLAHOLDING sztenderdjei szerint
• Önálló munkaszervezés a bárpultban
• Készletezés, leltározás
• A bárpultnál ülő vendégek kiszolgálása
• Számlázás, fizettetés

Z

Elvárások

Jelentkezz, ha jó az állóképességed, ha nem ijedsz meg az éjszakai munkától, ha láttál már muddler-t, vagy készítettél már finom Negroni-t…

Előny, ha kifejezetten attraktív személyiség vagy, aki a munkába mindig beleteszel valami pluszt, valami extrát, és imádod, ha a vendégeid „rajonganak” érted…

Egyebek:
• Szakmai középfokú végzettséggel rendelkezel
• legalább 1 éves szakmai tapasztalat
• Ismered és használod a különböző koktélkészítési technikákat
• Átfogó, alapos italismereted van
• Erős középfokú aktív angol nyelvtudásod van, beszélgetni tudsz a vendégekkel és ajánlani tudod nekik az italokat
• Nyitott, kommunikatív személyiség vagy

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Angolon kívül egyéb nyelv ismerete kommunikációs szinten

Amit kínálunk

• Heti 40 órás munkarend (különböző műszakokban)
• Jelentős mértékű egyéb juttatások:
     dolgozói rendezvények,
     munkaruha,
     Változatos munka, igényes munkakörnyezet,
     Nyitott, befogadó, támogató munkahelyi légkör és csapat
• Budapesti, kiemelt idegenforgalmi régióban való munkavégzés, jelentős presztízs
• Fejlődési lehetőség, képzések, tréningek (általános és szakmai)
• Karrierépítési lehetőség

Jelentkezés, érdeklődés az állásra

"(Kötelező mező)" a kötelező mezőket jelöli

Max. file size: 20 MB.
Adatvédelmi nyilatkozat(Kötelező mező)
Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.