Mártoni Csárda (Szigetszentmárton)
FELSZOLGÁLÓ KOLLÉGÁKAT keres!

Van, aki szerint „válság van”, és vannak, akik építkeznek. Mi az utóbbiak vagyunk.
Kétségekre válaszokat nyújtunk.
Csatlakozz!

Fő feladatok

Tényleg fel kell sorolnunk, mi egy jó „csálinger” feladata?

Nagyon szeretnénk olyan vérbeli vendéglátósokat toborozni, akik szeretettel és szenvedéllyel végzik a munkájukat, akik számára a Vendéglátás nagy betűs szó.

Részben szállodai étterem vagyunk, ezért a reggelizetés, esetleges recepciós részfeladatok se álljanak tőleg távol.

Z

Elvárások

• Tapasztalat és/vagy szakképzettség.
• A’la carte felszolgálásban való jártasság!
• Önálló és tisztességes munkavégzés, jogosítvány, mobilitás.
• Idegen nyelv ismerete előny.
• Jelentkezés alább, fényképes önéletrajzot várunk.

Amit kínálunk

• Stabil, folyamatos munka,
• Remek csapat, álomszép munkahely,
• Szigetszentmártoni munkavégzés.
• Személyzeti étkezés, kedvezményes étkezés egyéb éttermeinkben, kedvezményes szálláslehetőség egyéb szállodáinkban, kedvezményes vásárlási lehetőség építőipari üzleteinkben.
• Stabil, korrekt cégháttér (országos, politikafüggetlen hálózat)
• Remek csapat, jó munkakörülmények.

Jelentkezés, érdeklődés az állásra

Jelentkezéshez kérjük töltse ki az alábbi űrlapot!

Vagy: telefonon Poklos Kinga üzletvezetőnél:

06 20 42 02 666

"(Kötelező mező)" a kötelező mezőket jelöli

Max. file size: 20 MB.
Adatvédelmi nyilatkozat(Kötelező mező)
Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.