Vendéglátóipari egységeink kiszolgálására
keresünk FELSZOLGÁLÓ KOLLÉGÁKAT!

Van, aki szerint “válság jön”, és vannak, akik építkeznek. Mi az utóbbiak vagyunk.
Kétségekre válaszokat nyújtunk.
Csatlakozz!

Fő feladatok

Tényleg fel kell sorolnunk, mi egy jó “csálinger” feladata?

Nagyon szeretnénk olyan vérbeli vendéglátósokat toborozni, akik szeretettel és szenvedéllyel végzik a munkájukat, akik számára a Vendéglátás nagy betűs szó.

Z

Elvárások

Tapasztalat és/vagy szakképzettség.
Önálló és tisztességes munkavégzés, jogosítvány, mobilitás.
Idegen nyelv ismerete előny.
Jelentkezés alább, fényképes önéletrajzot várunk.

Amit kínálunk

8 órás bejelentés, covid-biztos, 12 hónapos  szerződés, ami meghosszabbítható!
Nettó 400-500.000 Ft fizetés
Szigetszentmártoni munkavégzés.
Igény szerint szállás!
Előrelépési lehetőség egy 200 főt alkalmazó cégcsoporton belül.

Jelentkezés, érdeklődés az állásra

Kérjük töltse ki az alábbi ürlapot!
  • Max. file size: 128 MB.
  • Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.