„Marketinges” pozícióba keresünk kollégát!

Vannak, akik megszorítanak és vannak, akik előre tekintenek.

Mi az utóbbiak vagyunk…
Csatlakozz!

Fő feladatok

  • A Jolaholding kötelékébe tartozó (elsősorban) vendéglátóipari egységek marketing feladatainak ellátása vagy támogatása, kreatív és kevésbé kreatív részfeladatok teljesítése.
  • Weboldalak tartalmának folyamatos frissentartása, ellenőrzése, naprakész tartalmak lekövetése.
  • Facebook, Insta és Tiktok kezelés.
  • Kiadványszerkesztésekben való részvétel, a grafikusok, webszerkesztők munkájának támogatása, részvétel a kivitelezésekben.
  • Kapcsolattartás éttermeinkkel, szállodáinkkal.
  • Helyszíni jelenlét – részben – rendezvényeinken és eseményeinken, fejlesztéseinkkor és gyakran a hétköznapokban is.
  • A bővülések és fejlesztések során akítív részvétel.
  • Szöveg- és cikkírás.
  • Online és offline csatornák rendszerszintű ismerete, kezelése
Z

Elvárások

  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek, a marketinges szakma gyakorlati ismerete.
  • Kiváló kommunikációs képesség írásban és szóban.
  • Jó stílusérzék, esztétikai igényesség, látásmód.
  • Eredmény- és célorientált beállítottság.
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű (nem folyamatos használatra), mobilitás.
  • Precíz munkavégzés.
  • Facebook hirdetéskezelés és analizálás magabiztos ismerete.
  • Szorgalom, kitartás, motivált és motiválható személyiség.

! Gyakorilati embert keresünk, aki megfogja a munka egyik végét és nem „négytőlnyolcigöltönyben” gondolkodik.

Előny

  • Vendéglátóipari-szállodaipari marketing tapasztalat.
  • Angol vagy német nyelvtudás.
  • Ads kampánykezelési tapasztalat.
  • Videokészítésben és gyártásban való tapasztalat, grafikai ismeretek.

Amit kínálunk

  • Családias légkör egy folyamatosan fejlődő, magyar tulajdonú, mintegy 300 főt alkalmazó vállalkozásban.
  • Stabil, kreatív, eredményes csapat (grafikusok, webfejlesztők).
  • Szerteágazó feladatkör – az unalomra semmi esély…
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség – bérben is hosszútávú elképzelés!
  • Változatos, kreatív munka.
  • Marketing büdzsé és eszközök a céljaink eléréséhez.
  • Szombathelyi és Vas megyei munkavégzés. NEM home office.

Jelentkezés, érdeklődés az állásra

Kérjük töltse ki az alábbi ürlapot és jelölje meg bérigényét!

"(Kötelező mező)" a kötelező mezőket jelöli

Max. file size: 20 MB.
Adatvédelmi nyilatkozat(Kötelező mező)
Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.