Szálloda egységeink bővülő csapatába
keresünk RECEPCIÓS KOLLÉGÁKAT!

Van, aki szerint “válság jön”, és vannak, akik építkeznek. Mi az utóbbiak vagyunk.
Kétségekre válaszokat nyújtunk.
Csatlakozz!

Fő feladatok

– szállodánk, szállodáink vendégeinek érkeztetése, tájékoztatása, távoztatása

– adminisztratív és értékesítési feladatok

– Online turisztikai portálok felhasználói kezelése

– árajánlatkérések megválaszolása

– vendég-kapcsolattartás

– együttműködés a karbantartókkal és housekeeperekkel

– kapcsolattartás a cég vezetőivel

– házigazda szerepkör

Z

Elvárások

– hasonló területen szerzett tapasztalat (vendég- vagy vásárlói kapcsolattartás/értékesítés)

– kimagasló szorgalom, precizitás, akarat

– problémamegoldó képesség

– jó kommunikációs képesség

– alapszintű számítsátechnikai ismeretek

– egy idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

8 órás bejelentés, covid-biztos, 12 hónapos szerződés, ami meghosszabbítható!
Nettó 300-400.000 Ft fizetés
Vas megyei munkahely (Szombathely, Bük vagy Kőszeg)
Igény szerint szállás!
Előrelépési lehetőség egy 200 főt alkalmazó cégcsoporton belül.
Szombathelyi betanulás.

Jelentkezés, érdeklődés az állásra

Kérjük töltse ki az alábbi ürlapot!

"(Kötelező mező)" indicates required fields

Max. file size: 128 MB.
Adatvédelmi nyilatkozat(Kötelező mező)
Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.