Szállodánk bővülő csapatába
keresünk RÉSZMUNKAIDŐS RECEPCIÓS KOLLÉGÁT!

Építőipari kereskedelmi cégcsoportunk vendáglátós-idegenforgalmi divíziója országszerte több éttermet és szállodát is üzemeltet sikerrel. Bükön egy fantasztikus egységet nyitottunk – és igazán kiváló csapatot építünk! Várunk!
Van, aki szerint „válság jön”, és vannak, akik építkeznek. Mi az utóbbiak vagyunk.
Kétségekre válaszokat nyújtunk.
Csatlakozz!

Fő feladatok

  • szállodánk vendégeinek érkeztetése, tájékoztatása, távoztatása
  • adminisztratív és értékesítési feladatok
  • Online turisztikai portálok felhasználói kezelése
  • árajánlatkérések megválaszolása
  • vendég-kapcsolattartás
  • reggeliztetés
  • együttműködés a karbantartókkal és housekeeperekkel
  • kapcsolattartás a cég vezetőivel
  • házigazda szerepkör
Z

Elvárások

  • kimagasló szorgalom, precizitás, akarat
  • problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs képesség
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • társalgási szintű Angol nyelvtudás, előny mellette: Német vagy egyéb nyelv ismerete.
  • Büki vagy környékbeli lakhely

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat (vendég- vagy vásárlói kapcsolattartás/értékesítés)

Amit kínálunk

  • Heti 20 óra munkaidő
  • Vas megyei munkahely (Bük)
  • Előrelépési lehetőség egy 200 főt alkalmazó cégcsoporton belül.
  • Kiváló csapat, kellemes munkakörnyezet, nagyszerű vendégek

Jelentkezés, érdeklődés az állásra

Kérjük töltse ki az alábbi ürlapot

"(Kötelező mező)" a kötelező mezőket jelöli

Max. file size: 20 MB.
Adatvédelmi nyilatkozat(Kötelező mező)
Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.