A büki Hordó Étterem bővülő csapata
keres SZAKÁCS KOLLÉGÁT!

Egy csodálatos étterem és szálloda hatalmas cégháttérrel keresi új szakács kollégáját. Annyit elárulunk, hogy az eddig elért sikereken felbuzdúlva új célokat és utakat határoztunk meg. Ehhez kellesz, de nagyon!

Van, aki szerint „válság jön”, és vannak, akik építkeznek. Mi az utóbbiak vagyunk.

Kétségekre válaszokat nyújtunk.

Csatlakozz!

Fő feladatok

  • Szállodai-, A la carte-, rendezvény- és menüszakács feladatainak teljeskörű ellátása.
  • Részvétel az adminisztrációban, HACCP folyamatok magabiztos ismerete, leltárkezelés, alapanyaggazdálkodás.
  • Gondos, kreatív „vendéglátó” szemlélettel végezni, vagy irányítani a konyhai folyamatokat.
  • Vendégközpontú gondolkodás, ajánlatok, szezonális étlapok folyamatos frissítése.
Z

Elvárások

  • Szakképzettség, minimum 1-3 év tapasztalat, környékbeli lakhely.
  • Kreatív, pozitív, tennivágyó beállítottság.
  • Csapatszellem, együttműködési készség.
  • Vendéglátós, mégis kereskedői szemlélet.
  • Igényesség, fejlődésközpontúság gasztronómiai területen.

Amit kínálunk

  • Teljesen új, minden igényt kielégítő munkakörnyezet.
  • Vállalható, kiszámítható, „bírható” és családbarát munkarend.
  • Hosszútávú szemlélet.
  • Családias légkör – mégis multiháttér: cégcsoportunk építőipari anyacége és több testvérszállodánk, testvéréttermünk adja magabiztosságunkat és alapjainkat a fejlődésre.
  • Munkakezdés: Akár azonnal!
  • Jelentkezés az űrlapon, vagy tel. 06 70 44 88 099

Jelentkezés, érdeklődés az állásra

Kérjük töltse ki az alábbi ürlapot, vagy érdeklődjön az alábbi telefonszámon!

06 70 44 88 099

"(Kötelező mező)" a kötelező mezőket jelöli

Max. file size: 20 MB.
Adatvédelmi nyilatkozat(Kötelező mező)
Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.