A Fő téri Komló Étterem számára keresünk

SZAKÁCS KOLLÉGÁKAT!

Van, aki szerint „válság jön”, és vannak, akik építkeznek. Mi az utóbbiak vagyunk.

Kétségekre válaszokat nyújtunk.

Csatlakozz!

Fő feladatok

Szakács kollégánk feladata:

Általános a la carte, menüfőzés és burger-pálya.

Kreatív konyha, ha van rá igényed: időszakos étlapok és ajánlatok kidolgozása.

Részvétel az admminisztrációban, HACCP feladatokban, leltárakban.

Z

Elvárások

Tapasztalat és/vagy szakképzettség, a nemzetközi és magyar konyha, gasztronómiai trendek ismerete.

Önálló és tisztességes munkavégzés, mobilitás.

Amit kínálunk

8 órás bejelentés, KORREKT FIZETÉS!

Stabil és igényes munkakörnyezet a Fő téren, folyamatos, kiszámítható munkahely.

Céghátterünknek is köszönhetően mi nem aggódunk az ősz és tél miatt!

Szombathelyi munkavégzés.

Kiváló csapat, fejlődési lehetőség.

Jelentkezés az űrlapon, vagy: Gájer János 06 20 400 4999

Jelentkezés, érdeklődés az állásra telefonon vagy az alábbi űrlap segítségével

Telefonszám:
+36 20 400 49 99

"(Kötelező mező)" a kötelező mezőket jelöli

Max. file size: 20 MB.
Adatvédelmi nyilatkozat(Kötelező mező)
Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.