A Mártoni Csárda
keres SZAKÁCS kollégát!

Fő feladatok

Kiváló szállodánk és éttermünk olyan szakácsot keres, aki az a la carte, szállodai és rendezvényszegmensben egyaránt megállja a helyét.

A régióban is elismert „esküvőztető” profilunkon kívül egyre erősödik a la carte és turisztikai vendégkörünk, ennek kiszolgálására keresünk valóban jó szakács kollégát.

Z

Elvárások

Tapasztalat, szakképzettség, a nemzetközi és magyar konyha, gasztronómiai trendek ismerete.

Önálló és tisztességes munkavégzés, jogosítvány, mobilitás.

Amit kínálunk
Főállás egész évre, stabil cégcsoport részeként:

innovatív, fejlődést ösztönző környezet, jövőkép, perspektíva, remek csapat.

Főállásnak megfelelő szabadságkeret.

Szigetszentmártoni munkavégzés. Budapesttől 30 km.

Bér megegyezés szerint, tapasztalat, munkakör és rátermettség alapján! Az biztos, hogy nekünk is az az érdekünk, hogy elégedett legyél a munkahelyeddel!

Személyzeti étkezés.
Kedvezményes étkezés éttermeinkben, kedvezményes szálláslehetőség magyarországi szállodáinkban.

Tekintsd meg éttermünket: www.martonicsarda.hu

Országszerte

N

40 üzlet

N

6 szálloda

N

9 étterem

Jelentkezés, érdeklődés az állásra

Jelentkezés telefonszámon vagy az alábbi űrlap segítségével!
Kinga: +36204202666

Kérjük töltse ki az alábbi ürlapot!

"(Kötelező mező)" a kötelező mezőket jelöli

Max. file size: 20 MB.
Adatvédelmi nyilatkozat(Kötelező mező)
Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.