Vendéglátóipari egységeink kiszolgálására
keresünk SZAKÁCS és KONYHAFŐNÖK KOLLÉGÁKAT!

Van, aki szerint “válság jön”, és vannak, akik építkeznek. Mi az utóbbiak vagyunk.

Kétségekre válaszokat nyújtunk.

Csatlakozz!

Fő feladatok

Szakács és konyhafőnök kollégánk feladata meglévő éttermeink konyhai tevékenységének tökéletesítése, újonnan nyíló egységeink felépítése, a toborzási folyamatokban való részvétel, az étlap és az ajánlatok kialakítása, a receptúrák és egyéb szakmai háttérmunkák elvégzése. És természetesen: VENDÉGLÁTÁS.
Z

Elvárások

Tapasztalat és/vagy szakképzettség, a nemzetközi és magyar konyha, gasztronómiai trendek ismerete.

Önálló és tisztességes munkavégzés, jogosítvány, mobilitás.

Idegen nyelv ismerete előny.

Amit kínálunk

8 órás bejelentés, covid-biztos, 12 hónapos szerződés, ami meghosszabbítható!

Nettó 400-500.000 Ft fizetés

Vas megyei munkahely (Szombathely, Bük vagy Kőszeg)

Igény szerint szállás!

Előrelépési lehetőség egy 200 főt alkalmazó cégcsoporton belül.

Szombathelyi betanulás.

Jelentkezés, érdeklődés az állásra

Kérjük töltse ki az alábbi ürlapot!

"(Kötelező mező)" indicates required fields

Max. file size: 128 MB.
Adatvédelmi nyilatkozat(Kötelező mező)
Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.