Vendéglátóipari egységeink kiszolgálására
keresünk SZAKÁCS és KONYHAFŐNÖK KOLLÉGÁKAT!

Van, aki szerint „válság jön”, és vannak, akik építkeznek. Mi az utóbbiak vagyunk.

Kétségekre válaszokat nyújtunk.

Csatlakozz!

Fő feladatok

Szakács kollégánk feladata:

Általános a la carte, menü és kisebb részben rendezvényfőzés, reggeliztetés.

Időszakos ajánlatok és étlapok kidolgozásában való részvétel.

Részvétel az adminisztrációban, HACCP feladatokban, leltárakban.

Z

Elvárások

Tapasztalat és/vagy szakképzettség, a nemzetközi és magyar konyha, gasztronómiai trendek ismerete.

Önálló és tisztességes munkavégzés, mobilitás.

Amit kínálunk

Főállás, 8 órás bejelentés!

Alapvetően 2 nap munka – 2 nap szabad.

Stabil munkakörnyezet, egy jól működő szálloda adta biztos, folyamatos és kiszámítható munkahely.

Szombathelyi (belvárosi) munkavégzés.

Kiváló csapat, fejlődési lehetőség.

Jelentkezés, érdeklődés az állásra

Jelentkezés telefonon, vagy az alábbi űrlap segítségével!

Virágh András +36 20 400 49 96

"(Kötelező mező)" a kötelező mezőket jelöli

Max. file size: 20 MB.
Adatvédelmi nyilatkozat(Kötelező mező)
Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.